Menü

İskele Filesi

Bu ürünler iki amaçla kullanılmaktadırlar. Birincisi inşaatlarda iskele kurulan yerlerde çalışma esnasında düşebilecek çevreye zarar verebilecek maddeleri file yardımıyla içeride tutmaktır. İş güvenliği gereği yola bakan tüm yapılarda ilgili çevre mutlaka iskele koruma filesi çekilmelidir.

İkinci amacı ise güneşin etkisini azaltmaktadır. Gölgelik amacı ile kullanılan sık dokulu olanlar tercih edilir. %75 üzerini olanlar gölgelik filesi olarak kullanılır.

 

İskele Filesi
İskele Filesi
İnşaat Güvenlik Ağı Çözümleri

İskele Filesi Özellikleri

Kapama Filesi
Kapama Filesi
Kapama Filesi

Müşteri odaklı Güvenlik Ağı Çözümleri

Kapama Filesi
Hizmet Verdiğimiz Ürün Çeşitleri

Kaliteli Ürünler, Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Yeniçağ İnşaat Güvenlik Sistemleri olarak, inşaat güvenlik ağları konusunda yılların deneyimine sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Sunduğumuz ürünler tamamen sertifikalı olup, iş güvenliği konularında gerçekleştirdiğimiz projeler, müşterilerimize verdiğimiz kalite ve güvencenin bir ispatıdır. 

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Kaliteli ürünlerimiz ve üstün hizmet anlayışımızla, her projede fark yaratmayı ve müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlıyoruz.

Teklif Al
Fiyat Teklifi Alın