Menü
Yeniçağ Hakkında
Yeniçağ Hakkında

Yeniçağ Grup İnşaat Güvenlik Ağları Sanayi ve Ticaret Ltd.

Firmamız sektördeki nitelikli ve güvenilir çözümleriyle, müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacak şekilde, güvenlik ağları file imalatı gerçekleştirmekte, ayrıca çeşitli file türlerini de tedarik etmektedir. Ana hizmetlerimiz arasında inşaat güvenlik ağlarının üretimi ve tedariği bulunurken, bu hizmetleri bir adım öteye taşıyarak, montaj ve uygulama hizmetleri de sunuyoruz.

Kullandığımız tüm ürünler sertifikalı olup, iş güvenliği alanında gerçekleştirdiğimiz projeler, işimizin garantisi olarak kabul edilir. Bu projeler sayesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyarız.

 Misyonumuz

Bilim ve teknolojinin, ekonomik ve toplumsal yarar sağlayacak biçimde kullanılması, kaliteli malzeme kullanarak iyi bir işçilikle en uygun maliyete proje teslimi hedefimizdir. Kaliteyi ve güvenirliliği ilke edinen anlayışımızla İnşaat güvenlik ağı projelerinize özel çözümler üreterek, yaptığımız işlerden aldığımız olumlu geri bildirim ve müşteri memnuniyeti, bizleri güçlendiren en önemli değerlerin başında gelmektedir.

 Vizyonumuz

Kaliteyi tamamen sertifikalı ve güvenceli malzeme ile en uygun fiyatlarla sunarak iş güvenliği ve işçi güvenliği gibi uzman olduğumuz konularda siz değerli müşterilerimize dinamik bir yapı ile hizmet vermek, imalat ve hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmak ve çözüm ortağı olmak.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin gereksinimlerini anlamak ve beklentilerini aşmak, temel hedefimizdir. Özelleştirilmiş çözümler sunarak müşterilerimizin başarısını desteklemek için sürekli çaba gösteriyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman en yüksek seviyede tutmayı taahhüt ediyoruz ve bu doğrultuda sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Kalite ve Güvenirlik

Yüksek kaliteye uygun hizmet sunma ve dayanıklılık, iş için hayati öneme sahiptir. İşimizi verimli bir şekilde yönetiyor ve kapsamlı bir şekilde hizmet kalitemizi kullanarak sürekli olarak geliştiriyoruz.

Kalite Anlayışımız

Yeniçağ İnşaat Güvenlik Sistemleri; yılların vermiş olduğu deneyim ile inşaat güvenlik ağları hizmeti ve montajı hizmetlerini vermektedir.

Kullanmış olduğumuz ürünler tamamen sertifikalı ürünler olup iş güvenliği konularında yapmış olduğumuz projeler işimizin garantisi olarak siz değerli müşterilerimize ispatımız olmaktadır.

Firmamızın iş anlayışı, hizmetlerimizin ve üretimlerimizin kalitesinin tüm rakiplerimizden üstün, özgün tasarımlı, firmamızı temsil eden, imajımızı belirten seviyede olması, sektörde son teknolojiyi takip edip uygulamak, uluslararası arenada sektörün iyileri arasında sayılmak, Türkiye'de ise her zaman ön sıralarda olmaktır.

Sertifikalar

Kalite Belgeleri ve Sertifikalar