Menü

Gölgelik Filesi

Birçok farklı kullanım alanı bulunan Gölgeleme Filesi diğer bir adıyla Gölgeleme Ağı, genellikle kümes hayvanlarının etrafını çevirmek veya belirli bir alanı istenmeyen güneş ışınlarından korumak için kullanılır. Aynı zamanda bahçe dekorasyonu veya dışarıdan gelen görüntüyü azaltmak amacıyla kişisel olarak da kullanılabilir.

Gölgelik filesi fiyatları talep edilen ölçüye göre değişiklik göstermektedir. Gölgelik ağı satışı ve fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilir veya teklif alabilirsiniz.

 

Gölgelik Filesi
Gölgelik Filesi
İnşaat Güvenlik Ağı Çözümleri

Gölgelik Filesi Özellikleri

Kapama Filesi
Kapama Filesi
Kapama Filesi

Müşteri odaklı Güvenlik Ağı Çözümleri

Kapama Filesi
Hizmet Verdiğimiz Ürün Çeşitleri

Kaliteli Ürünler, Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Yeniçağ İnşaat Güvenlik Sistemleri olarak, inşaat güvenlik ağları konusunda yılların deneyimine sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Sunduğumuz ürünler tamamen sertifikalı olup, iş güvenliği konularında gerçekleştirdiğimiz projeler, müşterilerimize verdiğimiz kalite ve güvencenin bir ispatıdır. 

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Kaliteli ürünlerimiz ve üstün hizmet anlayışımızla, her projede fark yaratmayı ve müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlıyoruz.

Teklif Al
Fiyat Teklifi Alın