Menü

Asansör Boşluğu Güvenlik Filesi

İnşaatların dış cephelerinde kullanılan güvenlik ağları olası iş kazalarını ölümlü veya yaralanmalı kazaları hatta malzemelerin düşmelerini önlemek için kullanılan inşaat güvenlik fileleri iç cephelerde de kullanılmaktadır. Güvenlik ağı kullanılmayan asansör boşlukları personellerin sağlığını en çok tehdit eden sorundur. Bu nedenle inşaatlarda çalışma yapılan katın asansör boşlukları yüksek mukavemetli güvenlik ağı ile kapatılarak iş güvenliği sağlanmalıdır. İş sağlığı ve güvenliği yönetmeliğine göre zorunlu tutulan bu önlem şekli günümüzde tüm yüksek inşaat alanlarında kullanılmaktadır. Yönetmelik, yüksekte yapılan çalışmalarda önceliğin çalışma iskeleleridüşme önleyici platformlarbariyer ve kapaklargüvenli korkuluklarhava yastıkları veya güvenlik ağları gibi önlemlerin alınacağı belirtilmektedir. Bu malzemelerin üretiminde TSE ve ISO belgesi standartlarına uygun yüksek mukavemetli malzemelerden üretilmesi gerektiği belirtilmektedir.

Yeniçağ İnşaat Güvenlik Sistemleri; yılların vermiş olduğu deneyim ile asansör ve şaft boşluğu güvenlik ağları montajı ve imalatı hizmetlerini vermektedir.

Kullanmış olduğumuz ürünler tamamen sertifikalı ürünler olup iş güvenliği konularında yapmış olduğumuz projeler işimizin garantisi olarak siz değerli müşterilerimize ispatımız olmaktadır.

Asansör Boşluğu Güvenlik Filesi
Asansör Boşluğu Güvenlik Filesi
İnşaat Güvenlik Ağı Çözümleri

Asansör Boşluğu Güvenlik Filesi Özellikleri

Asansör Filesi Özellikleri

  • UV ışınlarına ve hava koşullarına dayanıklıdır.
  • Makine örgüsü olup iş güvenliği kanunun öngördüğü şekilde üretilmiştir. TSE tarafından S tipi olarak kabul edilmiştir.
  • Yüksek mukavemetli ve sağlam olarak üretilmiştir. İyi sonuç almak için montajının sağlam yapılması gerekir.
  • Fiyat performans oranı yüksektir. Asansör filesi, iş güvenliği için önemli bir yatırımdır. Ancak, fiyatları da uygun düzeydedir. Bu da, asansör filesini, iş güvenliğini sağlamanın ekonomik bir yolu haline getirmektedir.
Asansör Filesi Özellikleri

Asansör Filesi Faydaları

Asansör boşluğu güvenlik filesi, iş kazalarını önlemede önemli bir rol oynar. Bu fileler sayesinde, asansör boşluğuna düşen kişiler, fileye takılarak yaralanmalarını veya istenmeyen sonuçların önüne geçilmiş olunur. Asansör boşluğu güvenlik filesi, aynı zamanda asansör boşluğuna düşebilecek malzemelerin de önüne geçerek, bu malzemelerin neden olabileceği kazaları önler.

Asansör Filesi Faydaları

Asansör Boşluğu Güvenlik Filesi Fiyatı

Uygulama yapılacak yerin ölçüsüne ve tipine göre bütün boşlukları kapatacak şekilde özel olarak imal edilir.

Yeniçağ İnşaat Güvenlik Sistemleri olarak, uygun fiyat avantajları sunarak, müşterilerimizin bütçelerine uygun çözümler sunuyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle İletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Asansör Boşluğu Güvenlik Filesi Fiyatı
İnşaat Güvenlik Filesi
İnşaat Güvenlik Filesi
İnşaat Güvenlik Filesi

Müşteri odaklı Güvenlik Ağı Çözümleri

İnşaat Güvenlik Filesi
Hizmet Verdiğimiz Ürün Çeşitleri

Kaliteli Ürünler, Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Yeniçağ İnşaat Güvenlik Sistemleri olarak, inşaat güvenlik ağları konusunda yılların deneyimine sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Sunduğumuz ürünler tamamen sertifikalı olup, iş güvenliği konularında gerçekleştirdiğimiz projeler, müşterilerimize verdiğimiz kalite ve güvencenin bir ispatıdır. 

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Kaliteli ürünlerimiz ve üstün hizmet anlayışımızla, her projede fark yaratmayı ve müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlıyoruz.

S.S.S.
Sıkça Sorulan Sorular
Asansör boşluğu güvenlik ağı maliyetli midir?
Asansör boşluğu güvenlik ağına ihtiyaç var mıdır?
Asansör boşluğu güvenlik ağı kurulumu zaman alır mı?
Asansör boşluğu güvenlik ağı kurulumu zahmetli bir işlem midir?
Asansör boşluğu güvenlik ağı kullanımı işleri yavaşlatır mı?
Teklif Al
Fiyat Teklifi Alın