İnşaat güvenlik ağları ve düşme durdurma sistemleri

Hakkımızda

Yeniçağ Grup İnşaat Güvenlik Ağları Sanayi ve Ticaret Ltd.

Firmamızın genç ve dinamik bir yapıya sahip olması, Türkiye sektöründe ön sıralarda yer almasına, Uluslararası arenada ise aranılan ve iş yapılmak istenen bir kuruluş olarak referanslarımızın hızla artmasın da en büyük etkenlerden biri olmuştur.

Kullanmış olduğumuz ürünler tamamen sertifikalı ürünler olup iş güvenliği konularında yapmış olduğumuz projeler işimizin garantisi olarak siz değerli müşterilerimize ispatımız olmaktadır.


Kalite Politikamız

Firmamızın kullanmış olduğu alüminyum küpeştenin montaj şekli dikme borularının en üst noktadan tabana kadar gijon(saplama) sistemiyle bağlantısı sağlanmaktadır.Bu sistem küpeştenin oynama veya sallanmasını minimuma indirmektedir. Paslanmaz küpeşte malzemesinin kalite sertifikası firmamız tarafından siz müşterilerimize takdim edilecektir. (Proje üstü özel imalatımız vardır).


Vizyonumuz

Bilim ve teknolojinin, ekonomik ve toplumsal yarar sağlayacak biçimde kullanılması, kaliteli malzeme kullanarak iyi bir işçilikle en uygun maliyete proje teslimi hedefimizdir. Kaliteyi ve güvenirliliği ilke edinen anlayışımızla İnşaat güvenlik ağı projelerinize özel çözümler üreterek, yaptığımız işlerden aldığımız olumlu geri bildirim ve müşteri memnuniyeti, bizleri güçlendiren en önemli değerlerin başında gelmektedir.


Misyonumuz

Kaliteyi tamamen sertifikalı ve güvenceli malzeme ile en uygun fiyatlarla sunarak iş güvenliği ve işçi güvenliği gibi uzman olduğumuz konularda siz değerli müşterilerimize dinamik bir yapı ile hizmet vermek, imalat ve hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmak ve çözüm ortağı olmak.

teklif isteyin